9 Haziran 2011 Perşembe

Fenercell'den Şampiyonluk KutlamasıSon Gaziantepspor maçını, hani o totemlerden totem beğendiğimiz, sinirden saçımızı başımızı yolduğumuz, kendimizi tutmaktan, daha maçın başlama düdüğüyle vazgeçip çılgınlar gibi hakeme yüklendiğimiz, nihayetinde güldüğümüz o maçı Fenerbahçeli blogger dostlarla birlikte Fenercell'in davetlisi olarak Fenercell Tribünü'nde izledik. Öncesinde ise keyifli bir yemek ve sohbetle Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeydik.

Fenercell'in gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlik, diğer arkadaşlar üzerinde nasıl bir etki oluşturdu, çok fazla bilemiyorum, sonrasında şampiyonluk telaşında konuşmaya fırsat bulamadık ama benim üzerimde ilginç bir etkisi oldu. Markayla, ne kadar Fenerbahçeli de olsa bağ kuramamış, biraz da Avea kaynaklı temkinli yaklaşır olsam da etkinlik sonrası bir Fenercell'li oldum ben de. Bunda hem tanıştığımız ekibin, ekibin sponsorluğa olan yaklaşımlarının etkisi var hem de bitmez tükenmez aşkımızın...

Bugünse o güzel ekipten bir "çubuklu" geldi ofise, günüm şenlendi doğrusu!

Bu güzel ve uzun soluklu diyebileceğimiz organizasyona imza atan Avea ve Excel İletişim'e, Fenerbahçemizin şampiyonluk coşkusunu bizimle paylaştıkları için kocaman teşekkür!

1 yorum: