23 Mayıs 2011 Pazartesi

Biz bize...
Can Bartu Tesisleri'ni bir inşaatın tepesinden izleyen çocuğu gördük, takım şampiyonluk yemeği yerken.. Fenerbahçe Televizyonu türlü çeşit yakın çekimlerle gösterdi bize güzel çocuğu.


Birkaç dakika sonra futbolcularla yaptığı keyifli röportajlarını dinliyor, izliyorduk Fatih Demirkol'un ki bir çocuk girdi bu defa kadraja. Üzerinde Fenerbahçe t-shirt'ü.. "Bu çocuk o çocuk değil mi?" dememe kalmadan Demirkol çocuğu anons etti. "Senin takımı oradan, bir inşaatın üzerinde takımı izlediğini fark ettik, aramıza katılmanı istedik. Heyecanlı mısın?" diye sordu ardından. Galatasaraylı babasından dolayı Fenerbahçe stadında henüz maç izleyemediğini söyleyen çocuk heyecanla karıştı futbolcuların arasına, üzerinde yeni t-shirt'ü..


Öyle kocaman yürekli bir camia bu..

O kocaman yüreği, inancı, nice şampiyonlukları hak eden..

4 yorum:

 1. Müthişmiş yaa... Keşke ofiste değil de evde olup izleyebilseydim.

  Unionclub

  YanıtlaSil
 2. Sen de böyle düşünüyorsan helal olsun be Aslı

  YanıtlaSil
 3. Müthişti o an Fırat, nasıl ağladığımı anlatamam..

  YanıtlaSil
 4. Koalacım, bu yazıdaki hangi ifade için bunu söyledin bilemedim. Genel itibariyle, sezonun özellikle ikinci yarısında, duyduğum, gördüğüm, hatta maruz kaldığım o kadar çok şey oldu ve o "o kadar çok şey" beni öyle biledi ki.. Söylediğim birçok şey az. Ama kastın memleketin futbol ortamıyla ilgili bir şey idiyse, ana hatlarıyla ne kadar hemfikir olduğumuzdan haberdarsın zaten sen de..

  YanıtlaSil