5 Mayıs 2010 Çarşamba

Kazanan: Inter

Hep Roma destekledik durduk bugüne kadar tamam da, bu maça bakıp da yine Roma dersem insan yanlarım sızlar!

"Rakibine değer vermeyen defolsun gitsin!" derim başka da bir şey demem. Sen kasıtlı faulleri, tekmeleri uçur havada, düşen rakibinin kafasını ayağının ucuyla dürt, "çirkefliğin" en adi yüzünü gözümüze sok, sonra da kupa kaldır!

Olacak iş değildi, olmadı da iyi ki!

Mou sevinmesin istedim çok, şampiyonluk gelmiş gibiydi bi de kupa gelmesin istemiştim ama olmadı.

Kendime not: Zanetti'nin anası babası da mı oyuncu acaba, araştır bi.. Ayrıca bugün tebrik etmekten milleti için çıktı.. Taraftarı olduğun bir takım da kazansın! Yok!

4 yorum:

 1. Ülkemizde oynansa akla ilk gelecek yorum "kesin anlaştılar hacı, kupa İnter'in, lig Roma'nın" geyikleri olacaktı.. Şimdi koca evropa'da olmaz öyle şeyler.. İtalya'da hiç olmaz.. İnter-Roma çekişmesinde hele, evlerden ırak.. Lakin, forza Roma! Rengini sevmem Roma'nın, fakat o 'çikolata ten'.. :)

  YanıtlaSil
 2. Dünkü Ziraat Kupası finalinden sonra bizde duyuldu örneğin öyle sesler, Trabzon kupayı aldı, ligde Fenerbahçe'ye maçı verecek diyen çok oldu. "Koca Evropa'nın Koca İtalya'sı"nda sahiden hiiiiç olmaz öyle şeyler ama olmuş olsaydı kupayı Roma alırdı sanki bu şartlarda :)

  Mou'nun karşısında "kim" varsa, Forza "kim"!

  YanıtlaSil
 3. forza jose diyecek kadar fanatik değilim lakin fenomen adam, ukala, işini yapıyor; severim..
  jose'den seçmeler; "evine ekmek götüren adamın üzerinde baskı olur, futbolcuda değil"
  jose candır.. :)

  YanıtlaSil
 4. Bendeki bu "antipati"nin tek bir sorumlusu var, Fatih Terim. Bu Terim'e övgü niteliğinde olacak ama olsun, bu adamın birçok jesti, mimiği bana onu çağrıştırıyor ve "ıyk" diyebiliyorum sadece.

  Ama itiraf etmek gerekirse, özellikle Chelsea'deyken daha bir sevimliydi. İtalya yaramadı ona. Ya da bana! :)

  YanıtlaSil