25 Nisan 2010 Pazar

"İstenmediğim Yerde... "

"Benim kimseyle ilgili bir sorunum yok" dedikten sonra, taraftara olan kırgınlığını çocukça bir alınganlıkla beyan eden Arda..

İçin dışın bir belli ki.. Ama çok yıpratırlar işte senin gibisini. "İnsan" reaksiyonları, tüm arada kalmışlıklarıyla gösterdin maç sonu röportajında..

Kafan çok karışık, çok!

5 yorum:

 1. ımm.
  kalite baskı altındayken anlaşılır...
  demişti fi tarihinde büyük abiler.
  ben onların yalancısıyım.

  YanıtlaSil
 2. Çok doğru demişler, ben de o yalana ortağım..

  YanıtlaSil
 3. Arda gereksiz ve aşırı alınganlıklar içinde giderim aaa postası koyma çabaları içinde oldukça sevimsiz görüntü veririken , kameralara yansıyan Arda görüntüsü eğretiydi. Birileri ona bu tarz söylemlerin neticesinin bir süre sonra aleyhine gelişeceğini anlatması lazım.Son olarak Arda bu mantalitesi ile nereye gidebilir ?

  YanıtlaSil
 4. Arda'nın çok da doğru bir yolda olmadığı ona söylenmeli elbette ama yine de yapıcı olmak gerekir kanısındayım ben. Genç bir adam, belli ki hissettiği gibi yaşamayı da seviyor. Buna da kimsenin bir itirazı yok tabii ki. Şu an çok doğru seslere ihtiyacı var, orası kesin.

  Gideceği yer konusunda ise..

  İngiltere'nin Arda'ya uygun olmadığı fikrindeyim. Belki İspanya-İtalya olursa olur.. Ama her türlü "tatsız bitecek bir hikaye" olacaktır bu, ne yazık ki. Çok isterim yanılmayı.

  YanıtlaSil
 5. İtalya'ya giderse sonu gidipte dönen abileri gibi olur. Burada bir tezahüratı 3 haftadır kaldıramayan adam oradaki tribün baskında dağılır gider. Keza İspanya'da da aynı durum var. Tribün olarak en rahat edeceği yer tabi ki İngiltere ama onuda Arda'nın anatomisi (Ahmet Çakar'a selam) kaldırmaz.

  Zaten herşey İtalya, İngiltere, İspanya'mı?

  En iyi seçenek Tugay abisi gibi gitsin İskoçya'ya.

  Mesela Celtic'te 2-3 sene takılsın kafasını rahatlatsın.
  "YWNWA"ada alışsın.

  Sonra uygun olduğunda İngiltere'de istediği takıma geçer.

  YanıtlaSil