25 Nisan 2010 Pazar

İnim İnim...

90 dakika baskın oyna..
Gol olmaması "imkansız" görünen pozisyonları harca..
Taraftarın inlesin tribünde, ekran başında..

Tanıdık bir Fenerbahçe maçı senaryosu bu. Tıpkısı oldu Kasımpaşa karşısında.

Sevincim, gelen üç puanla birlikte bu golün Bekir'in ayağından gelmesinden dolayı. Fenerbahçe'nin "daha fazla yüzüne bakması" gereken bir adam Bekir. Daha fazla forma bulacağı zamanlar tez gelsin.

Maç sonrası "Murat maçı sattı, öyle çıkılır mı topa?" diye art niyetlerini kusanlar oldu. Murat değil maçı satan dedim ben de, Bilica hepsinin sorumlusu. O penaltı noktasını eşelemese, Bekir'in takımda yer alma şansı yok. Hep o Bilica.. Ah şu komplo teorileriniz! Maçı satan adam 75'e kadar onca ataktan hiç değilse birini içeri alırdı. Geçelim bunları...

Güiza... Sözün bittiği yerde bile değilsin, senin bulunduğun yerde söz henüz icat edilmedi.
Ne kendine sövdür daha fazla, ne de o sövgüleri duyunca yüzünü düşür. Üzülüyorum sana..
Çek git. N'olur.

6 yorum:

 1. ne zaman ki şu takımın başına aykut kocaman geçer, ancak o zaman bekir gibi gençler "gerçekten" oynamaya başlar. yoksa bilica olmadığı için mecburiyetten oynaması birşeyi değiştirmez yani daum varken.

  "murat şahin maçı sattı" diyenlere sadece gülerim ben. bu işler öyle kolay olsaydı "rte'nin takımı" dedikleri kasımpaşa son 3 haftaya girerken küme düşme potasına girmezdi.

  güiza için "söylenebilecekleri" söylemişsin zaten. içimden ettiğim lafları (!) burada yazmam sana karşı saygısızlık olur desem yeterince anlaşılır sanırım (:

  YanıtlaSil
 2. neden hala guiza yı bağrımıza basarız ki ! kezmanları bescasnikleri (yazıyorum yazılışını bilmiyorum) bağrımıza bastığımız için mi basıyoruz. sıkıldık artık bu tip topçulardan yordular bizi, biz destek verdikçe daha da çekilmez hale geldiler...

  YanıtlaSil
 3. Hafta içi Güiza hakkında da bir şeyler yazacağım ama artık valizini hazırlama zamanı geldi de geçiyor. Herkes onun "olmayacağı" konusunda bu kadar hemfikirken olur da takımda kalırsa taraftardan ses çıkması farz olur.

  YanıtlaSil
 4. dünya kupasından sonra çıkar taliplisi.

  2 sene kezmana sabret. sonra üstüne 2 seneyi guizaya ver. allah sabırlar ihsan eylesin.

  YanıtlaSil
 5. @melankolikdeli

  20 Nisan'da yıl olarak 26'sı bitmiş, 27 yaşına gelmiş adamlara genç demeyin artık yaa.
  Genç diye diye Semih'in neredeyse kariyeri bitti kulübe de.


  Semih'ten de Guiza'ya geçeyim.
  Yazık.
  Hem paraya, hem zamana.


  Bu arada Galatasaray'lıyım.

  YanıtlaSil