27 Nisan 2010 Salı

Gece Delirmesi

"Murat'ın yediği gol beni düşündürüyor, içimi buruyor", "Murat'ın yediği gol sıkıntılı" demek "Murat'ın yediği gol hatalıdır" demek değildir Sayın Çakar.

Kimsenin "sütten çıkmış ak kaşık" olduğunu iddia edecek, bayrağını tutup ve dahi alemdarı olacak halim yok. Kulağımın duyduğu ile aklımın yettiği bir. Sen sözünün nereye gittiğini bilmezsen, herkes o laflardan "Murat şike yaptı" sonucunu üzgünüm ama "doğal olarak" çıkarır.

Murat'ın yediği gol, düpedüz kaleci hatasıdır, buna kimsenin bir itirazı yok, Murat'ın bile. Gözün gördüğü açık çünkü. Ama sen bir gün önce "yoruma açık yorumlar" yaparsan, bugün de sana sorarlar Ahmet Bey'ciğim "sen nasıl şike yaptığımı ima edersin" diye. Her şeye rağmen Kanaltürk Son Kale'ye telefonla bağlanan Murat Şahin, kendisini adam akıllı savunamadı. Bizim futbolcular da bir acayip, gel deyince geliyor, git deyince gidiyorlar canlı yayınlara ama kendilerini ifade etmekten acizler. "Ben yeminle sana şike yaptı imasında bulunmadım Murat kardeşim, bulunduysam gel stüdyoya yüzüme tükür" diye sözler veren Ahmet Çakar'a da, benim bundan başka sözüm yok; "Bi' bikini vardı, n'oldu ona?"

Komikler!...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder